zavřít

Nové screenshoty z Evil Islands

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tvůrci Rage of Mages, ruští vývojáři Nival Interactive pro nás, příznivce RPG žánru, připravují další lahůdku pojmenovanou Evil Islands.

zdroj: Archiv

Evil Islands vás zavede do temného fantasy světa, který je po katastrofě způsobené neuvážlivým používáním magie rozdělen na několik izolovaných ostrovů obklopených temnotou. Hra postaví hráče do role mladíka, který je vytržen ze svého pokojného života a ocitne se na jednom zcela neznámém ostrově. Navíc trpí i ztrátou paměti a nemá tak sebemenší tušení kým je či jakou roli v tomto světě má. Úkol je tedy jasný, musíte v nepřátelském světě přežít, vypátrat kým jste a přitom jen tak mimochodem zachránit svět.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv
zdroj: Archiv

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.