Nové obrázky ze SimsVille
zdroj: Archiv

Nové obrázky ze SimsVille

19. 5. 2001 2:48 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Jestliže byl čtvrtek Star Wars dnem, dnešek je zasvěcen především Sim hrám, k dokonalému "štěstí" nám chybí už jen nové verze SimCity a Sim Theme Parku ;) Po letmém nahlédnutí do našeho archivu novinek jsem zjistil, že od odhalení SimsVille na loňském E3 nebylo o hře ani vidu ani slechu, ale ani po dnešku nejsem o moc chytřejší.

Zatím je jen známo, že se bude jednat o mix SimCity a The Sims - úkolem hráče nebude obhospodařovat celé velkoměsto nebo pouhou jednu rodinu, ale bude mít na starosti jen malé městečko. Maxis tedy vyslyšel přání hráčů, kteří se cítili omezeni nemožností vypadnout mimo svůj dům v The Sims například na nákupy nebo za zábavou. Trochu překvapivé je, že duchovní otec většiny Sim her Will Wright se na SimsVille vůbec nepodílí, což by vzhledem ke zkušenostem Maxisu nemuselo tak vadit.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv

Na čtyřech nových obrázcích, které se od těch starších podstatně liší grafickým zpracováním, si všimněte dvou navzájem velmi podobných - připadá mi, jako by je někdo ukuchtil v nějakém editoru hry na poslední chvili jen proto, aby vůbec nějaké nové screenshoty byly :) Ohledně datumu vydání jsem skeptický, v press-kitu EA byl sice uveden podzim 2001, ale oficiální stránka hry hovoří o mnohem pravděpodobnějším roce 2002. zdroj: Archiv

jd

Nejnovější články