zavřít

Nové obrázky ze Sim City 4

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Několik nových obrázků dnes obohatilo naši galerii u velmi očekávaného Sim City 4, které bude mixem dvou titulů, které patří k těm nejoblíbenějším hrám vůbec (Sim City a The Sims).

Kromě výrazně vylepšené grafické stránky hry se setkáte také s mnoha zajímavými novinkami. Tou hlavní bude samozřejmě právě prvek, který Sim City 4 tolik spojuje se sérií The Sims, tedy možnost vytvořit si svého obyvatele (Sima) a sledovat ho pod lupou, jestli je se svým životem uprostřed metropole spokojen nebo zda-li má nějaké problémy (třeba s dopravní zácpou). Tito Simáci Vám rovněž poskytnou bezprostřední odezvu na Vámi právě vybudovaný park nebo sportovní areál, což Vám může významně pomoci při dalším rozhodování. Pokud se totiž budete chtít ujistit, zda je Vaše dílo pro obyvatele města dost atraktivní, budete moci jednoho z vybraných Simáků na inkriminované místo přesunout a dozvědět se z první ruky potřebné informace.


další nové obrázky

Kdysi jste mohli sledovat dění ve městě pouze z velké dálky, která se vývojem času zmenšila na minimum a nyní již můžete ovlivňovat život každého jednoho človíčka. A nejen to, Vám dá pocit božství. Než se pustíte do samotné stavby města, musíte náležitě upravit terén. Vaše moc nebude neomezená, protože nad Vámi bude vládnout ještě nový simulační engine, který kromě realistického střídání dne a noci zařídí také různé přírodní pohromy apod. Právě realistický přechod ze dne do noci je zachycen na našich nových screenech a podívat se můžete rovněž na následky vybuchlé sopky. Více v našem nedávném článku.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.