zavřít

Nové obrázky z Tropico

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Aby o sobě dali náležitě vědět, vypustili PopTop Software tiskovou zprávu s novými informacemi a obrázky z připravované strategie Tropico.

zdroj: Archiv

Ta zavede hráče na opuštěný ostrov uprostřed Karibiku s cílem vybudovat tam prosperující impérium po všech stránkách, jako je obytná výstavba (celkem více než 80 budov), průmysl, ekonomika, politické uspořádání atd. O přitažlivé grafické zpracování se postará notně vylepšený engine ze hry Railroad Tycoon 2, což je předchozí úspěšný titul od PopTop Software, jehož se prodalo více než 500 tisíc kusů.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Pokud jste měli v oblibě sérii SimCity, tak se můžete těšit na přelom dubna a května, kdy Tropico ve verzích pro PC a Maca vyjde. zdroj: Archiv

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.