Nové obrázky z Resistance pro Flashpoint
zdroj: Archiv

Nové obrázky z Resistance pro Flashpoint

19. 3. 2002 16:41 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Na světě jsou další, zatím poměrně ojedinělé obrázky z datadisku Resistance pro velmi úspěšnou hru Operation Flashpoint.

Jak už asi víte, na datadisku se pracuje v kancelářích české firmy Bohemia Interactive Studio, která slibuje vydání pořádného datadisku se vším všudy.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
další nové obrázky

Mnoho nových informací zatím není, takže si zopakujme, co je již známo z našeho rozhovoru. Hlavní novinkou bude nový ostrov Novoga (bude ještě větší než Malden či Everon) a na něj umístěná nová kampaň. V něm si zahrajete za hlavního hrdinu jménem Viktor Troska, který bude budovat vlastní partyzánské oddíly v boji proti okupantům. Hodně si autoři dávají záležet i na vylepšení grafiky, což můžete posoudit třeba na pěkných stromech na druhéma a třetím obrázku. Stromy vypadají velmi reálně a jde se pod ně i krásně schovat. Na prvním obrázku je pak zachyceno náměstí z jednoho města, což v původní hře v této podobě také nenajdete. Resistance ale přinese daleko více novinek (ještě připomenu další výrazné zlepšení síťového kódu), než si teď dovedete představit.
zdroj: PR zdroj: Archiv

leon

Nejnovější články