zavřít

Nové obrázky z Project IGI 2: Covert Strike

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V únoru 2003 se seznámíte s pokračováním špionážní 3D akce Project IGI 2: Covert Strike již osobně, ale zatím vám musí postačit zprostředkované informace, obrázky v galerii, popř.

videa v sekci downloadů nebo nedodělaná betaverze dema. Spolu s hlavním hrdinou hry, Jonesem, navážete na původní titul tam, kde byl jeho konec a opět se pokusíte čelit nástrahám mezinárodního terorismu, předejít světové katastrofě a vůbec se budete potýkat se zradou na každém kroku. Herní kampaň o 19 misích, jejichž cílem je vše od útoku na nepřátelskou základnu po tajné sledování, vás zavede na mnohá místa, pro která byly předlohou skutečné lokace nacházející se rozprostřené na třech kontinentech.


nové obrázkykompletní galerie

Ve hře se představí více než třicet typů realistických zbraní (vč. nožů, pistolí, pušek, automatů, raketometů i granátů), moderním technické vybavení (např. alarmy, bezpečnostní kamery, elektronické spínače a mnoho dalšího) a také postavy s umělou inteligencí na takové úrovni, že jejich chování bude velice podobné lidskému. Project IGI 2: Covert Strike nebude ošizen ani o multiplayer, jehož betatestování v současné době probíhá, a o kterém jste si mohli přečíst podrobnější informace v naší nedávné zprávě. Navíc, pokud ještě pár dní vydržíte, dočkáte se také prvních dojmů právě z hraní v multiplayeru. Dnes jsou pro vás v naší galerii připraveny alespoň nějaké nové obrázky.
zdroj: TTG

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.