zavřít

Nové obrázky z Iron Storm

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Válečných her z druhé světové války vyšlo jen letos více než dost a proto se mladý francouzký vývojový tým 4x Studio rozhodl, že svoji realistickou takticko-akční hru IronStorm umístí do alternativního světa roku 1964, kdy stále ještě probíhá nikoliv druhá, ale první světová válka s miliony mrtvých vojáků a bez šancí na její konec.

Výsledek takového bizardního mixu je něco mezi druhou světovou válkou a Vietnamem na území Evropy.

zdroj: Archiv

Hra slibuje unikátní atmosféru a depresivní vizuální styl. Konečně představte si válečné pole, kde v zákopech bojují vojácí s puškami, zatímco tanky a obrněná vozidla lomozí napříč zpustošenou planinou a nad nimi přelétají helikoptéry.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

IronStorm je ve vývoji již více než rok (prvně byl k vidění letos na ECTS), podle vydavatele Wanadoo má být k mání až v září 2002 a také jsou plánovány verze pro PS2 a Xbox. Dnes naší galerii obohatily také čtyři nové obrázky (ty úplně nejníže).
zdroj: PlayFrance zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.