zavřít

Nové obrázky z her od CDV

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydavatelská společnost CDV se dnes pořádně plácla přes kapsu a uvolnila obrázky hned ke třem svým hrám najednou.

První z galerií Vás zavede do válečné vřavy v období druhé světové války, která se stala námětem pro Blitzkrieg - real-time startegii od ruského vývojového týmu Nival Interactive, která se nápadně podobá Sudden Strike. Další obrázky pocházejí ze hry American Conquest, která Vás přesune o pár let zpátky a o pár kilásků dále, neboť se bude odehrávat v Americe na konci patnáctého století, kdy k jejím břehům přirazily lodě Kryštova Kolumba s nákladem Španělů a chřipky. Doufám, že chřipku z obrázků ale nechytíte ;) American Conquest Vám přitom nabídne jedinečnou příležitost prožít v této RTS celé údobí od objevení Ameriky až po vznik USA.


Blitzkrieg / American Conquest / Sabotain

Třetím přírůstkem jsou screeny ze hry Sabotage: Fist of the Empire, která utpěla změnu názvu a nyní o ní uslyšíte pouze jako o Sabotain. Tato 3D akční hra Vás mrští přímo do zalidněných ulic futuristického Miracle City. Podle dosavadních kusých infomrací se má hráč stát jakýmsi agentem pracujícím pro nepřátele vlády a procházet speciální tajnou misí, při které bude zapotřebí užít všech dostupných prostředků včetně podvodů, podlých zrad a surového násilí.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.