zavřít

Nové obrázky z Escape from Alcatraz

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po nedávno vydaném Star Trek: Away Team a právě vycházejících Desperados bude Escape from Alcatraz další hrou, která bude těšit z herního systému objeveného ve hře Commandos.

Hru vyvíjí celkem neznámý tým Philos Laboratories pod záštitou CDV Software, přičemž dokončena by měl být až někdy na podzim, a tak tu pro vás máme zatím alespoň několik nových obrázků.


Alcatraz v sobě bude obsahovat klasické herní prvky známé z Commandos, navíc však bude přidávat i něco navíc z oboru adventur a akce. Cílem hry je postupně osvobozovat různě největší rebely z vězení po celé Americe, až se nakonec pokusíte osvobodit svého vůdce z nejstřeženějšího a nejznámějšího vězení - z Alcatrazu. Tuto slavnou věznici jste mohli vidět například ve výborném filmu Skála (The Rock) s Seanem Connerym a Nicolasem Cagem v hlavních rolích.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.