zavřít

Nové informace a obrázky z Grom

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V herním průmyslu se zřejmě šíří zatím neznámá epidemie projevující se tím, že velká část produktů vývojářských společností je buď pouze inspirována anebo přímo založena na faktech a událostech 2.

zdroj: Archiv

světové války. I společnost Rebelmind se nakazila už na jaře příštího roku přijde se svým novým titulem, který bude jakýmsi hybridem adventury, RPG a akční RTS a ponese název Grom. Abychom se příliš nenudili, bude hra založena sice na faktech z války, ale na takových, která zatím nejsou známa. Protože však půjde především o fiktivní události, nezkoušejte především Vy školou povinní při hodinách dějepisu perlit nově nabytými znalostmi, nebylo by Vám to totiž nic platné. Za to se prý můžete těšit na spoustu záhad a pěkný příběh, který bude koktejlem filmů Jamese Bonda a Indiana Jonese. Pro lepší představu se můžete podívat na několik prvních obrázků:

zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Protože se v Grom kombinuje hned několik žánrů, dá se předpokládat, že si ze všech vybere to nejlepší. Stejně jako v RPGéčkách, i zde se setkáte se světem, ve kterém se budete narážet na různé postavičky, které budou pochopitelně reagovat na Vámi provedenou akci. Hlavní hrdina bude mít možnost přibrat do svého týmu nějakého dalšího člena, provázet Vás bude nelineární příběh s mnoha podkapitolami a úkoly apod. Dále budete muset projevit také určité strategické schopnosti, přičemž se neustále budete dostávat do real-time soubojů.

Co se týče adventurních prvků, dali si prý tvůrci záležet na tom, aby do svého díla zakomponovali především věci, které někteří znáte ze starých adventur od Sierry nebo Lucas Arts. Takže nebudete muset pátrat po jediném pixelu na celé obrazovce, abyste našli nějaký mrňavoučký klíčíček, který by Vás posunul do další části hry. Ani nečekejte žádné složité hádanky. Vše bude jednoduše vytvořené tak, abyste se příliš nemuseli zdržovat nějakými nelogickými nebo nemožnými kombinacemi a mohli plynule pokračovat ve hře. Grom Vás zkrátka vtáhne do děje plného záhad, částečně i humoru a hlavně zábavy.
zdroj: ToTheGame zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.