zavřít

Nové Art of Magic screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na GA-RPG se dnes objevily tři nové screenshoty z fantasy RPG real-time strategie Magic & Mayhem: The Art of Magic, kterou pro Bethesdu připravuje vývojový tým Charybdis Ltd. The Art of Magic je pokračovatelem svého, dva roky starého, předchůdce Magic & Mayhem; oproti němu se však odehrává v plně 3D prostředí a přidává mnoho nových možností, jako např.

zdroj: Archiv

rozšířený multiplayer, více kouzel a monster, rozsáhlý epický příběh atd.


Datum vydání Magic & Mayhem: The Art of Magic zatím nebyl oficiálně stanoven, ale předpokládá se, že by hra měla být dokončena někdy během března až dubna 2001. zdroj: Archiv

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.