zavřít

Nová vizáž Lary Croft v Tomb Raider Legend

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Časopis PlayStation Magazine představil novou vizáž Lary Croft, se kterou nás ohromí v nadcházejícím dílu third-person akce Tomb Raider s podtitulem Legend.

K úpravě podoby hlavní hrdinky byl poprvé přizván Toby Gard, tedy člověk, který ji v roce 1996 vymyslel. Z prvních scanů je patrné, že Laře se oproti dřívějšku zmenšila hlavu, její poprsí už není tak přehnaně velké, obličej se stal detailnějším a především má celkově lidštější vizáž. Na druhou stranu ale museli tvůrci dávat pozor, aby to s realistickým vzhledem nepřehnali, neboť pak by se dle jejich slov vytratila zábavnost a dobrodružný nádech ze hry. O její náplni se toho zatím příliš neví, pouze takové nicneříkající fráze o návratu k hratelnosti starších dílů. Jedinou konkrétní informací je zrušení neomezeně velkého inventáře a zobrazování právě nesených předmětů např. za opaskem postavy.


Na vylepšení pošramocené reputace série (viz Angel of Darkness) momentálně pracuje studio Crystal Dynamics, autoři Legacy of Kain nebo aktuálního Project: Snowblind. Pokračování s názvem Tomb Raider: Legend pro PC i konzole by mělo být Eidosem odhaleno v brzké době, což naznačuje i teaser homepage, a vyjít někdy letos na podzim.
zdroj: Jeux-France

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.