zavřít

Nová RTS Imperivm - Great Battles Of Rome

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nezávislá vývojářská a vydavatelská společnost FX Interactive dnes představila svou úplně novou historickou real-time strategii, kterou hodlá prezentovat v příštích dnech i na E3.

Jmenuje se Imperivm - Great Battles Of Rome a vzniká za podpory týmu Haemimont Games, který naleznete podepsaný například i pod hrami jako Celtic Kings (2002) či Tzar (2000).


Imperivm - Great Battles Of Rome je titulem orientovaným na vojenskou akci (tudíž zde nečekejte žádné budování), přičemž klíčovou roli budou při bitvách hrát i prvky RPG. Neméně důležitý by měl být také příběh postavený na skutečných historických událostech, lokalitách i postavách. Jak už název napovídá, tvůrci si vzali na paškál období velkého Říma. Zahrát si budete moci jak přímo za Římany a pokusit se vést jejich legie, případně za jejich nepřátele a bojovat za nezávislost. Vedle Římanů zde tedy budou i Egypťané, Britové, Germánci, Galové, Kartaginci a Ibeřané.

Celkem by mělo být připraveno 12 epických bitev, během kterých se setkáte s takovými historickými velikány jako byli Julius César, Kleopatra, Augustus, Marcus Aurelius, ad. Jejich výčet naleznete v tomto dokumentu, kde se dočtete i o dalších podrobnostech týkajících se této hry. Na závěr ještě dodám, že by mělbýt k dispozici také online multiplayer až pro osm hráčů.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.