Nová RTS Heroes of Annihilated Empires
zdroj: tisková zpráva

Nová RTS Heroes of Annihilated Empires

19. 8. 2004 21:21 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Ukrajinské vývojářské studio GSC Game World, které znáte mj.

i v souvislosti s očekávanou akcí S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl či oblíbenou strategií Cossacks, dnes přišlo s oznámením své nové real-time strategie s prvky RPG s názvem Heroes of Annihilated Empire. Stalo se tak v rámci spuštění jejích oficiálních stránek. Rozšířit řady svého žánru by tato hra měla v průběhu příštího roku. Vydávat ji bude vydavatelská divize této společnosti - GSC World Publishing. K dispozici jsou už i tři první screenshoty.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Svět Heroes of Annihilated Empire má být místem konfliktu šesti mocných frakcí, šesti naprosto odlišných ras. Hráč si vybere hrdinu z jedné z nich a jeho volba pak vzhledem k výrazným rozdílům mezi jednotlivými skupinami ovlivní veškeré následující dění. V této hře prý nepůjde o jednotlivé jednotky, ale o tisícihlavé armády, jejichž osud bude ve vašich rukách. Do pozice velkého vůdce však budete muset teprve dospět. Váš hrdina bude zpočátku obyčejným mužem, který si svou cestu bude muset nejdříve vyšlapat a nebude to jednoduché, všude totiž číhá nebezpečí a zrada.

Těšit se můžete na dobrodružství, při kterém potkáte spoustu zajímavých postaviček, poznáte nesčetně úžasných míst a objevíte nejeden poklad. Čím větší budou vaše zkušenosti, tím bude větší i vaše síla. Té budete při budování své základny, kde budete trénovat své vojáky, potřebovat hodně. A čeká vás i kouzlení. Můžete se stát mistrem magie a vyvolávat různé kreatury, "vylepšit" schopnosti svých bojovníků, apod. Důležitou roli zde sehraje i morálka a zkušenosti vašich poddaných, stejně jako samotná krajina. Tvůrci slibují poutavý příběh, skvělé efekty a celkově poměrně unikátní svět kombinující technologie 2D a 3D.
zdroj: BluesNews

korgull

Nejnovější články