zavřít

Nová onlinovka Time of Defiance

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Time of Defiance.

zdroj: Archiv

Tak přesně takto vyzývavě se jmenuje další přírůstek do zástupu masivně multiplayerových online her. Tato 3D real-time strategie vzniká v dílnách společnosti NiCE (Nicely Crafted Entertainment) a její spuštění se plánuje už na srpen tohoto roku. Vlastně už nyní si můžete na oficiálních stránkách hry pořídit demoverzi (zdarma) anebo se nechat zapsat do tzv. preview programu (za poplatek). Jaký svět Vás v Time od Defiance čeká, částečně zjistíte i z obrázků v naší galerii.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Hráči Time of Defiance budou spolu soupeřit o nadvládu nad stovkami ostrovů roztroušenými všude po herním prostoru o neuvěřitelných 14ti miliónech kilometrů čtverečních. To je dost místa na to, aby si zde každý z až tisícovky gamesníků na jednu hru vybudoval svou vlastní říši. Aby bylo území co největší, bude zapotřebí prozkoumávat okolí a kolonizovat každý neobydlený ostrov, na který se narazí. Nejde však jen o množství ovládaných ostrovů jako takové. Ostrovy totiž skrývají mnohé užitečné a potřebné zdroje, jež je třeba pro chod říše těžit. A čím bohatší jste, tím rychleji můžete dál rozšiřovat své hranice. Ale pozor. Bdělí jsou naši nepřátelé. Než stihnete naplánovat vlastní útok na něčí majetek, může se stát, že on využije Vaší slabší chvilky (třeba když náhodou nebudete u internetu) a Vaše dlouho budované království si podrobí. Proto musíte pamatovat i na svou vlastní obranyschopnost. Navíc i na to tvůrci pamatovali, a tak Vám v případě ohrožení může přijít důležitá zpráva na e-mail nebo dokonce na mobilní telefon (tato funkce bude zprovozněna až od srpna).

Jelikož jde o strategickou hru, významnou roli kromě zbrojení, obrany a dalších vojenských akcí budou hrát také různé diplomatické akty, uzavírání spojenectví, obchodování ad. Více informací o Time of Defiance můžete získat na jejích oficiálních stránkách.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.