No Mans Land, Everquest, Tiger Woods 2004
zdroj: Archiv

No Mans Land, Everquest, Tiger Woods 2004

20. 6. 2003 14:14 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Jak asi mohlo vypadat první osidlování amerického kontinentu a následných 300 let? To se možná ještě letos dozvíte i jinak než z učebnic, pokud si pořídíte RTS No Man's Land, od vývojářů Related Designs.

Samozřejmě, že s poznatky ze hry byste při zkoušení nejspíš dvakrát neuspěli, ale rozhodně si s ní užijete alespoň trochu zábavy. Na poznávání šesti zcela rozdílných národů a všech jejich jednotek budete mít tři kampaně o celkovém počtu 30 misí. V první z nich se seznámíte důvěrněji se španělskými přistěhovalci. V druhé pak se dvěma domorodými národy. Poslední kampaň se zaměřuje na jednu anglickou rodinu a jejich osud.

Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv
No Mans Land galerie  ||  EverQuest: LDoN galerie  ||  Tiger Woods galerie

Před pár dny jsme vás informovali o novém, už pátém datadisku pro fantasy MMORPG EverQuest. Jmenuje se Lost Dungeons of Norrath a my vám dnes můžeme nabídnout několik dalších obrázků a artworků, které vám jej alespoň částečně přiblíží. Tento addon se bude od ostatních odlišovat v tom, že se zaměřuje na menší skupiny hráčů, které se budou vydávat do podzemních kobek, aby zde čelili nestvůrám a řešili různé úkoly. Více v tomto oznámení.

Golf se stává i u nás stále oblíbenějším sportem a tak někteří z vás určitě přijdou na chuť i novému pokračování série sportovních her s patronem Tiger Woodsem - Tiger Woods PGA Tour 2004. Letošní ročník vám umožní kromě stávajících postav obohacených o pět dalších profesionálů (Daly, Retief Goosen, Adam Scott, Rich Beem a Justin Rose) využít i vlastnoručně vytvořeného hráče. Tzv. "Season" mód bude obsahovat celé desetiletí plných sezón hry. Každá sezóna přitom sestává ze čtyř hlavních turnajů. Protože ani v reálu není vždy úplně ideální počasí, i vás ve hře potrápí jeho změny. Těšit se ale můžete ještě na spoustu dalších novinek.

ko

Nejnovější články