zavřít

Nitro Family - FPS na Serious Sam enginu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Květnové E3 je už za dveřmi a tak abychom si opět pomalu začali zvykat na příval nových titulů a oznámení.

Jednou z her, která bude na letošní výstavě v Los Angeles představena, se stane nová akční FPS s názvem Nitro Family, z dílen korejského vývojářského studia Delphi Eye Entertainment. Tento tvůrčí tým má za sebou i masivně multiplayerový projekt Helikia. Pokud patříte mezi fanoušky akčních titulů, nechte si Nitro Family představit prostřednictvím prvních ukázek (které bohužel nejsou v moc velkém rozlišení) anebo se podívejte na filmeček (12 MB, DivX) v délce necelých dvou minut.


nové obrázkykompletní galerie

Nitro Family bude poháněná světově proslulým Serious Sam enginem, stejně jako nedávno zmíněná sci-fi akce Alpha Black Zero. Co se týče příběhu, na podrobnosti si budeme muset ještě počkat. Zatím víme pouze to, že se hra soustředí na vyobrazení těch nejhlubších tužeb a přání člověka, jako jsou vášeň, smyslnost a krása. Vyjádřením a smícháním těchto tužeb do ne zrovna vážné podoby, bude hráč vypuštěn na zkušenou do světa neznámého, pestrého a prosyceného zábavnou a unikání atmosférou jakou můžete nalézt v béčkových filmech. Nitro Family by vám měla nabídnou spoustu nejrůznějších originálních prvků, jaké jste v jiných FPS ještě nezažili (zbraně v obou rukách, komba, hyper-bombing system, ecstasy-running). Titul by měl být hotov a v prodeji na Vánoce 2003.
zdroj: SeriousZone

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.