Nexagon: The Pit = Nexagon: Deathmatch
zdroj: tisková zpráva

Nexagon: The Pit = Nexagon: Deathmatch

24. 2. 2003 15:15 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Vědecko-fantasticky orientovaná real-time strategie Nexagon: The Pit od vývojářského studia spadajícího pod společnost Strategy First byla přejmenována.

nexagonthepit zdroj: tisková zpráva Nový název této hry je tedy Nexagon: Deathmatch, což pravděpodobně mnohem více vystihuje zaměření projektu. Tento titul, který vás přivede až do 25. století, klade totiž veliký důraz na akci. Hráč si vytvoří s pomocí určité startovní částky peněz tým kreatur vybraných ze čtyř různých ras. S nimi se pak bude pouštět do gladiátorských soutěží. S úspěchem vašich svěřenců bude narůstat hromádka peněz, ze kterých si pak můžete pořizovat další lepší jednotky. Ještě předtím, než se ale do samotného bojování pustíte, budete mít šanci, upravit trochu samotnou arénu a vybavit ji nejrůznějšími překážkami, pastmi i zbraněmi.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Bojové arény v Nexagon: Deathmatch budou obsahovat totálně zničitelné objekty. Grafická stránka hry je údajně velice působivá a k vidění budou i hezké animace jednotek, detailní textury a světelné efekty. Podle redaktorů HomeLANu, kteří měli možnost vyzkoušet si zatím rozpracovanou hru na vlastní kůži, je interface poněkud méně intuitivní, než u jiných akčních strategií. Nexagon: Deathmatch však bude obsahovat tutoriál, který vás do základních triků a potřeb zasvětí. Své kreatury budete řídit pomocí ikon zobrazených v pravé dolní části obrazovky. Jak to bude vypadat s multiplayerem, který mají vývojáři taktéž v plánu do hry zařadit, zatím nebylo možné posoudit. toho všeho se ale dočkáme v létě, kdy se Nexagon: Deathmatch má po několikaletém vývoji konečně objevit.

zdroj: HomeLAN

korgull

Nejnovější články