zavřít

New World Order poprvé v akci

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jako v akčním filmu si budete připadat v nové multiplayerové týmové střílečce s názvem New World Order, o jejímž vývoji Vás průběžně informujeme a v září tohoto roku jsme nabídli také tech-video, demonstrující vlastnosti použitého enginu.

zdroj: Archiv

Jelikož dnes obohatilo naši galerii pár nových obrázků z této hry, jsme tu s nimi, abychom Vám je představili. Pro zájemce máme k dispozici ještě dva starší technologické filmečky z New World Order - první a druhý.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

New World Order nabízí výběr z pěti různých typů postav, mnoho rozdílných scénářů a skutečnou akci. Vydána by měla být v první polovině 2002.
zdroj: ToTheGame zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.