zavřít

Neuvěřitelné detaily z Lock On

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na oficiálních stránkách leteckého simulátoru Lock On se objevily zajímavé obrázky zachycují zatím blíže nepoznané detaily.

První obrázek nám krásně ukazuje, jaké všechny pozemní jednotky budou ve hře obsaženy (a že jich tedy je). Na druhém screenshotu vidíme ruský bombardér Tupolev Tu-160 Blackjak, na třetím pak kokpit letounu Su-27 Flanker B, který působí naprosto dokonale.


další nové obrázky

Jak se zdá, Lock On bude pořádný klenot v rodině leteckých simulátorů, o čemž se ostatně můžete přesvědčit i v našem nedávném preview.
zdroj: Homepage

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.