zavřít

Neuvěřitelná grafika v Unreal II

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Není žádným překvapení, že se po nedávném nelegálním úniku Unreal II technology dema z výstavy E3 (detaily) vynořila spousta nových obrázků.

zdroj: Archiv

Proto ani my nemůžeme zůstat pozadu a díky Drebovi Vám nabízíme deset skvělých hi-res screenshotů, které dávají tušit, jaká že first-person akce se příští rok postaví na pomyslný trůn pro hru s nejhezčí grafikou. Ovšem stejně jako v případě prvního dílu Unrealu to zřejmě bude vykoupeno vysokými hardwarovými nároky (toto technology demo prý chodí na Thunderbirdu 1,2 Ghz s GeForce asi 10 fps ;)

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Více se o Unreal II od Legend Entertaiment naplánovaném prozatím na jaro 2002, dočtete v našem preview od Leona.
zdroj: e-mail zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.