zavřít

Neprostupná džungle z Vietcongu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O dokončované taktické first-person akci Vietcong od Pterodonu a Illusion Softworks píšeme v novinkách s železnou pravidelností a ani dnešek nebude výjimkou, neboť se na internetu objevila sada deseti nových obrázků ve vysokém rozlišení.

Ty až na jednu výjimku předvádí, jak si vývojáři poradili se zpracováním opravdu neprostupné vietnamské džungle se spoustou spadaných kmenů, větví nebo různých druhů křovin.


nové obrázkykompletní galerie

Kolegové z neoficiální české fansite Vietcong-game.net zase zjistili, jak je to s tzv. skin-hackem v multiplayerovém demu - prý na to stačí stáhnout si z internetu obyčejný .reg soubor, který - pro většinu poctivých hráčů bohužel - výměnu vizáže snadno zařídí. No a poslední novinka týkající se Vietcongu pochází od německé pobočky distributora Take 2, jehož aktualizovaný release-list hovoří o termínu vydání už 21.března. Jak bylo však řečeno už dříve, u nás vyjde hra v lokalizované verzi o pár týdnů později.
zdroj: fansite, PR

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.