zavřít

Nášup obrázků z Rainbow Six: Raven Shield

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Třetí pokračování takticko-akční série podle knih Toma Clancyho s názvem Rainbow Six: Raven Shield bylo UbiSoftem odloženo na únor 2003, jeho vydání je tedy nyní snad pouze otázkou pár týdnů, i když se nyní začíná neoficiálně spekulovat až o březnu.

Narozdíl od předchozích verzí poběží hra tentokrát na vylepšeném Unreal engine od Epicu, což bychom měli v grafice a fyzice (Karma) rozpoznat hned na první pohled.


nové obrázkykompletní galerie

Příběh nás coby člena této elitní jednotky zavede během patnácti misí do Ria de Janeira, londýnské banky nebo výrobny biologických zbraní. K dispozici přitom bude 57 zbraní a skutečné příslušenství, mělo by se zde tedy objevit ještě více kousků než v minulém díle. Součástí hry musí být i multiplayer s šesti mapami a novými mody. Zajímavostí jistě je, že se na hře jakožto poradci uplatňují i různí příslušníci všemožných amerických i kanadských jednotek, například držitel řady vyznamenání Mike Grasso ze SWAT. Pokud chcete ale vědět ještě více, nezbývá mi než vás odkázat na podzimní dojmy z multiplayerového dema a nedávno vyšel také patch s další mapou.
zdroj: TTG

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.