zavřít

Námořní simulace Harpoon 4 je na cestě

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Že jste dlouho neslyšeli o hře s názvem Harpoon 4? Z toho si nic nedělejte, my také ne.

Zato dnes pro vás máme několik přírůstků v galerii (vlastně jde zatím vůbec o první obrázky, které zatím z této hry máme) a také minimálně informaci, že je tento válečný real-time simulátor námořních bitev titul stále ještě ve vývoji a jeho vydání se chystá na první čtvrtletí příštího roku. Konečně ;)

Vzhledem k dlouhé cestě, kterou tato hra už urazila od svých počátku až dodnes, by se dalo očekávat, že původní základní koncept projektu dozná určitých změn, avšak není tomu tak. Zástupce Ubisoftu, který poskytl jednomu internetovému magazínu exklusivní rozhovor, se k této otázce vyjádřil tak, že neustále se zdokonalující technologie naopak v průběhu vývoje hry tvůrci přivítali a tudíž se Harpoon 4 v zásadě nemění (tedy alespoň ne kvůli rozvoji technologií). Jak si můžete všimnout na některých screenshotech, pro lepší orientaci v daných bojových situacích zvolili tvůrci zobrazení ve 3D, takže rychle uvidíte, co a kde se přesně děje.


nové obrázkykompletní galerie

Interface hry bude stále ve stylu "Combat Information Center" (CIC), i když bude mírně pozměněn pro plynulý tok informací k hráči. Harpoon 4 se může pochlubit i několika novinkami. Např. zde bude skutečná kampaň zasazená do prostředí severní Evropy a obsažen bude také multiplayer. Databáze Harpoon 4 bude prý disponovat čtrnácti národy a více než tisícem objektů (lodí, letadel, pozemních zařízení) představujících vojenské jednotky užívané mezi léty 1980 a 2000.

Příběh kampaně (souboru napůl dynamických misí) zasvětí hráče do hypotetické "studené války" mezi NATO a státy Varšavské smlouvy. Na výběr budete mít pochopitelně také z několika single- a multiplayerových scénářů. Prodejní verze Harpoon 4 by dokonce měla obsahovat editor scénářů.
zdroj: Wargamer

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.