Nahradí BloodRayne Laru Croft?
zdroj: tisková zpráva

Nahradí BloodRayne Laru Croft?

20. 12. 2001 22:26 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Příznivci tvrdé akce si jistě přijdou na své v novém akčním titulu BloodRayne, o němž jsme vás informovali poprvé před pár týdny zde.

Ačkoli je tato gameska v současné době stále ještě ve fázi vývoje, jímž se zabývá firma Terminal Reality známá díky Nocturne, už pro vás máme prvních 11 obrázků přímo ze hry. Jak si můžete všimnout, hlavní hrdinkou je žena. A to ne jen tak ledajaká. Agentka BloodRayne, členka tajné americké agentury, je stejně dravá a drsná jako její jméno. Je to napůl žena a napůl upírka, která se dere na místo Lary Croft.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
další nové obrázky

Děj Bloodrayne, velmi krvelačné akční adventury, je posazen do období první světové války a úkolem hlavní postavy bude zachránit svět před hrozbou nacistů, kterým bude doslova a do písmene pít krev. Hra je inspirována hongkongskými akčními filmy a setkáme se v ní také s kamerovým efektem zvaným "Camera FX" (bullet-time), který známe například z filmu Matrix.

BloodRayne by měla být dokončena někdy na podzim 2002 a připravována je jak pro PC, tak i pro PS2, Xbox i GameCube, takže nikdo nebude ošizen.
zdroj: BlueMonday Obrázek zdroj: tisková zpráva

korgull

Nejnovější články