zavřít

Moto Racer 3 tento týden v prodeji

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dávno zapomenuté závodní série od francouzských výrobců letos zažívají takovou malou renesanci.

zdroj: Archiv

Po včera recenzovaném třetím dílu Megarace od Crya se tento týden dostane na pulty obchodů i nejnovější pokračování hry Moto Racer od Delphine Software. (český manuál, 1599 Kč). V něm si na své opět přijdou příznivci všech typů motorek - silničních, motokrosových, superkrosových, freestyle a trialových.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Jak si můžete všimnout na některém z 15 nových obrázků, závodní lokace vás zavedou i poblíž slavné Eiffelovy věže v Paříži nebo na rušné dálniční koridory protínající velká města. Více o Moto Racer 3 napoví tento třičtvrtěminutový trailer, naší recenzi přineseme příští týden. zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.