MMORTS/RPG Dreamlords otevírá náruč
zdroj: tisková zpráva

MMORTS/RPG Dreamlords otevírá náruč

8. 2. 2007 14:14 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Příští týden, 15.

února, se konečně otevřou brány masivně multiplayerového online světa hry Dreamlords. Protože jsme dlouho o tomto titulu vývojářů z Lockpick Entertainment nepsali, nechte si ho trochu připomenout. Aby to bylo názornější, zveme vás do naší galerie, kde jsou k vidění nové screenshoty. Kromě toho ale pro vás máme ještě tip na nový intro filmeček, jenž je k dispozici na oficiálních stránkách.

Jelikož se vždy najde někdo, kdo se na to ptá, Dreamlords je hrou placenou. Cena startovního balíčku s předplatným na jeden měsíc byla stanovena na 19,95 euro, přičemž měsíční poplatky se budou odvíjet od toho, na jakou dobu dopředu si hru předplatíte. To znamená, že za každý jeden měsíc zaplatíte 12,95 euro, za tři měsíce najednou 34,95 euro (ušetříte tak 4 eura) a za půl roku dáte 59,95 euro (ušetříte 18 eur). Zmíněné ceny platí pouze při platbě kreditkou. Jinak půjde využít ještě službu PayByCash. Zájemci si u Lockpick budou moci po spuštění hry objednat limitovanou krabicovou sběratelskou verzi, ale o její ceně ještě nebylo rozhodnuto. Aktivním alfa/beta testerům se tvůrci odmění tím, že jim odpustí startovní poplatek a poskytnou měsíc hraní zdarma. Dál pro ně chystají ještě další (nefinanční) bonusy, které zatím nemají detailně promyšlené.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Dreamlords je žánrově nejblíže asi strategiím, zejména pokud jde o souboje - v tomto směru se hraje jako tradiční RTS, i když to tu a tam sklouzává i k third-person PvE akcím a lze prý narazit také na souvislost s tahovkami. Dále tato hra nese prvky RPG, neboť se v ní hráči setkají například s vývojem postaviček, obchodováním a různými speciálními schopnostmi. Každý hráč si vytvoří svého vlastního Dreamlorda (vyšší bytost, polobůh v rozpadajícím se světě, jehož jednotlivým částem, nad jednou z nichž získáte vládu, se říká Patria), kterého bude v průběhu hraní postupně rozvíjet a učit novým dovednostem. Herní svět je persistentní, což znamená, že je trvalý, aktivní a neustále se mění.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články