zavřít

MMORPG Shadowbane zase o krok blíž

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ačkoli se o nadcházející MMORPG Shadowbane, která vzniká pod velením UbiSoftu v dílnách společnosti WolfPack Studios, dlouho nemluvilo, neznamená to, že by se snad tato hra nadobro ztratila z povrchu zemského.

zdroj: Archiv

Shadowbane bude díky svému přístupu k týmové hře velice výjimečná. Nebude se v ní totiž bojovat proti zlým monstrům, čarodějům nebo armádám, ale zásadně proti zúčastněným hráčům. Nemáte-li tedy rádi, když Vás zničehož nic nějaký zákeřný protihráč sejme, raději se do takové hry ani nepouštějte. Naopak Vy, co se v multiplayerovkách vyžíváte v borcení iluzí slabších jedinců, počkejte si, Shadowbane je hra právě pro Vás.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Dnes se kromě nových obrázků, které Vám samozřejmě ihned přinášíme, objevila také informace, ba přímo tiskové prohlášení, že Shadowbane dospěl ve svém vývoji až k beta-testování. Zase je tedy o krůček blíž k hladovým gamesníkům.
zdroj: HomeLAN zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.