Mírumilovná MMORPG A Tale in The Desert
zdroj: Archiv
Obrázky

Mírumilovná MMORPG A Tale in The Desert

13. 1. 2002 1:40 | autor: Redakce Games.cz |

Na světě jsou nové obrázky z nadcházející MMORPG s názvem A Tale in The Desert od firmy eGenesis, která bude naprosto výjimečná mezi svými druhy, neboť se v ní nesetkáte s žádným soubojem, zbraněmi, krvelačnými bestiemi ani dobyvačnými protihráči.

Teď si asi říkáte, co se asi tak v takové online hře může odehrávat. Vaše postava se bude postupně zdokonalovat podle toho jakým způsobem se účastní nějakého projektu a zda ho dokončí. Velkou roli bude v této hře hrát i schopnost vyjednávání a politiky. Příběh se odehrává v závislosti na aktivitách hráče.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
další nové obrázky

A Tale in The Desert se bude odehrávat ve středověkém Egyptě a těmi projekty, kterých se budou hráči účastnit, je staré egyptské učení o sedmi disciplínách, které by člověk měl ovládat: Vůdcovství, Myšlení, Tělesná zdatnost, Architektura, Pobožnost, Boj a Umění&Hudba. Účastníci hry nejsou omezeni pouze na jednu disciplínu, ale mohou postupně absolvovat všechny, přičemž Vám může zabrat i několik dní než si k jedné z nich vše pořádně naplánujete a stejně pak uspějete až na několikátý pokus. Během plnění náročných úkolů si postavíte také pár masivních konstrukcí jako třeba pyramidy nebo koloseum. Hra končí poté, co zvládnete všechny uvedené výzvy a dosáhnete nejvyššího stupně.
zdroj: DT zdroj: Archiv

korgull

Nejnovější články