zavřít

Massive Assault - boj o totální nadvládu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojové studio Wargaming.net z New Orleans v Louisianě, s pobočkou v Minsku v Bělorusku, se včera vytasilo s oznámením svého nového strategického titulu s názvem Massive Assault, ze kterého vám přinášíme i pár obrázků.

Hra je ve vývoji asi osm měsíců a její vydání se předpokládá na začátku roku 2003. Veřejné on-line betatestování se přitom plánuje ještě na konec listopadu.


nové obrázkykompletní galerie

Massive Assault poběží na originálním 3D enginu vyvinutém přímo společností Wargaming.net a zanese vás do válečně laděného prostředí. Vlastně to bude hra výhradně zaměřená na válčení. Vaším úkolem bude velet armádě "Axis-of-Good" (A.O.G.) a pokusíte se zničit jednotky tajné organizace "Shadow Clique" na jedné ze šesti planet. Tito rebelové se rozhodli podmanit si Zemi tím, že nejdříve začnou obsazovat jednotlivé její vesmírné kolonie dodávající A.O.G. ty nejdůležitější zdroje. Válka o globální dominanci záhy zahltí celé kontinenty, moře, i vzduch. Hra je vybavena svérázným politickým systémem. Každá ze zúčastněných stran bude mít několik spojenců, kteří však nepříteli nebudou známi. Spřátelené země se mohou objevit a poskytnout své jednotky v jakémkoliv momentě. Více informací naleznete na oficiálních stránkách projektu.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.