zavřít

March Offworld Recon - střílečka z Marsu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ruský vývojový tým Buka Entertainment má stále ještě ve svém harmonogramu do konce roku 2002 zařazený sci-fi FPS na technologii Lithtech s názvem MARCH! Offworld Recon.

Ta se odehrává se na Marsu, kde jsou místní obyvatelé ve válce s jakousi záhadou mimozemskou formou života. O této arkádové 3D střílečce jsme na našich stránkách již pěkně dlouho nepsali, avšak dnes vám vedle balíku nových screenshotů můžeme nabídnout rovnou také dvouminutový trailer (5,5 MB, DivX) s tvrdou rockovou hudbou a titulky v azbuce.


nové obrázkykompletní galerie

Hráč v March zaujme roli velitele útočné jednotky sestavené z mechanizovaných válečníků vybavených nejrůznějšími dále upravovatelnými zbraněmi (brokovnice, automatické zbraně, raketomety, granátomety, vrhače plazmy, ad.) a dalším příslušenstvím. Se skupinou svých svěřenců se pokusíte zachránit kolonizovaný Mars před nepřátelskými potvorami. Cestou budete nacházet roztroušené lékárničky, "jump jety", baterky, a jiné "power-upy" jako satelitní naváděcí systém nebo signální světlo, za jehož pomoci získáte jednoho dalšího robota do své jednotky.

Jelikož je zatím Mars ještě neprozkoumanou planetou, nechali se tvůrci inspirovat při tvorbě jeho prostředí svou fantazií, takže během svých misí navštívíte místní pyramidy, jeskyně, továrny, chrámy a nevyhnete se plnění úkolů ani na palubě vesmírných lodí. Atmosféra hry bude doplněna vhodnou muzikou, v tomto případě prý kombinací techno, trance a heavy metalu.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.