zavřít

Malý výlet Moskvou s Moscow Rush

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V dílnách vývojářského týmu HBM vzniká ve spolupráci s vydavatelskou společností Buka Entertainment akční závodní hra s názvem Moscow Rush.

V naší galerii můžete vidět balík nových obrázků z tohoto titulu. Moscow Rush je postavena na enginu, který si vytvořili sami HBM. Jeho technologie umožňuje zobrazovat foto-realistickou grafiku a zahrnuje i realistický fyzikální model vozů. Těch vám hra nabídne 30 a bude to výběr dosti rozmanitý - auta, autobusy, traktory a dokonce i válec.


nové obrázkykompletní galerie

Moscow Rush se tento projekt nejmenuje náhodou. Odehrávat se totiž bude v realistické virtuální verzi Moskvy, prý za plného provozu (i když na to obrázky moc nevypadají) a se všemi nástrahami, které takový provoz velkoměsta skýtá (řidiči začátečníci, rozbitá silnice, apod.). Těšit se můžete také na mulitplayer přes LAN. Vydání Moscow Rush je naplánováno na druhé čtvrtletí letošního roku.
zdroj: 3DGamers

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.