zavřít

Malý výlet do světa Warlords Battlecry III

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Enlight vypustila půl tuctu nových screenshotů z nadcházejícího dalšího pokračování oblíbené fantasy série - Warlords Battlecry III.

Tento titul , který kombinuje žánry RTS a RPG vyvíjí studio Infinite Interactive. Vyjít by měl někdy v květnu.

Warlords Battlecry III vám bude moci představit pět nových ras. Jednak jsou to tzv. "Plaguelords", ti oplývají jednotkami jako jsou kyselinuplivající slimáci, plameny šlehající ohnivci, hydry ad.; dále pak tzv. "Ssrathi", tvorové připomínající něco mezi hadím mužem a dinosaurem, ve své armádě také disponují Tyrannousarem Rexem či Triceraptory, aj.; Swarmové zase vládnou různým hmyzím jednotkám, jako jsou obří mravenci a škorpióny; a nakonec jsou tu ještě dvě další rasy, ajkési odnože lidského pokolení - tzv. "Knights" (šermíři, rytíři, inkvizitoři, atd.) a "Empire" (kopiníci, lučištníci, aj.). Poslední jmenovaná rasa je nyní nově popsána na oficiálních stránkách.


nové obrázkykompletní galerie

Spolu s těmito pěti novými rasami se ve hře objeví i předchozích 11. Hra bude dále vybavena novým systémem hrdinů, který vám umožní upgradovat vašeho hrdinu během scénáře. Jak prostě váš vůdce dosáhne další úrovně, můžete ho nechat naučit novým kouzlům či jej zdokonalit po jiné stránce. Na výběr navíc budete mít i z většího počtu různých atributů postavičky. A aby toho nebylo málo, tak se dočkáte ještě nových profesí - celkem si budete tedy moci zvolit mezi 28 třídami postaviček. Těšit se můžete na novou kampaň s úplně novou strukturou. Warlords Battlecry III bude vydána spolu s generátorem náhodných map, editorem map a scénářů a více než 25 "skirmish" mapami.
zdroj: GCH, GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.