zavřít

Malý výlet do dvojitého světa hry Stranger

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hra s názvem Stranger, ze které vám můžeme nabídnout sadu nových ukázek, vzniká v dílnách společnosti Fireglow a kombinuje prvky real-time strategie a RPG.

Jde o tradiční fantasy svět, tvořený dvěma rozličnými částmi - jednou je povrch a druhou podzemí. Život v každé z nich funguje podle jiných pravidel. Svět v podzemí je temný, tichý a krutý, zároveň ale plný záhad a pokladů. Svět na povrchu je chladný, ale prosvětlený a překypuje životem, což s sebou logicky přináší i více konfliktů.

V obou žije mnoho obyvatel, kteří patří k nejrůznějším kmenům. Kolik postaviček bude ovládat hráč, bude záviset na konkrétním úkolu. Může jich být jen několik, ale také pár desítek. Hlavních hrdinů se ve hře objevuje více. Jsou to unikátní postavičky, které vyvíjejí své zkušenosti rychleji a oplývají i některými speciálními schopnostmi. Ostatní budete do týmu pouze najímat jako žoldáky. Vedle vyloženě přátelských a nepřátelských postaviček se budou v tomto světě vyskytovat neutrální, které se mohou přiklonit jak na vaši, tak na protivníkovu stranu.


nové obrázkykompletní galerie

Taktika hry je závislá na četných bojových schopnostech postavičky, stejně jako na širokém výběru vybavení, rozmanitosti prostředí a znalostech silných i slabých stránek nepřátel. Kromě průzkumných a krycích akcí, matoucích manévrů, využití jezdeckých i létajících jednotek, zde bude mít své místo také magie, a to velmi významné. Zpočátku hry má být nedostupná, ale postupně vám odhalí svou moc, která se v obou částech herního světa dost liší. Jak bylo naznačeno výše, hra disponuje i prvky RPG, což znamená, že budou vaši hrdinové rozvíjet své osobnosti a zdokonalovat schopnosti. Jelikož jde zároveň o strategii, půjde zde rovněž hodně o různé suroviny a vybavení, rekrutování bojovníků a mágů, případně ještě o výrobu brnění a zbraní.

Stranger má být vybavena také multiplayerem, který by měl být mnohem dynamičtější než single-playerová kampaň, ale o nic méně detailní. Hráči si do možností budou zcela rovni, vítězství bude proto čekat na toho, kdo projeví lepší strategické a taktické schopnosti. Boje se budou odehrávat na více lokacích současně, což je dáno strukturou herního světa. Hráči se navíc budou moci sdružovat do týmů, anebo hrát po svém.
zdroj: WP

korgull

Novinky na CZC.CZ

 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1199 Kč Koupit
 • hra GRID (PS4)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1699 Kč Koupit
 • hra GRID

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  2099 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.