zavřít

Malé velké zlodějničky ve hře Foo

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Švédští vývojáři Idol FX se chystají příští rok představit světu titul, který hráče přivede do kartoonového prostředí starověké Číny.

Hra se jmenuje Foo a dala by se charakterizovat jako něco mezi tituly Thief a Spy vs. Spy. Foo však bude obsahovat i leccos z brutality a morbidity kreslených seriálů typu Itchy a Scratchy. Hráč získá roli nelítostného zlodějíčka, přičemž si bude moci vybrat ze šesti různých rádoby Disneyovských postaviček - draka, tygra, opici, pandu, králíka a krysu. V naší galerii si můžete některé z nich prohlédnout na obrázkách.


nové obrázkykompletní galerie

Každý z charakterů bude mít své silné a slabé stránky. Vaším úkolem bude dostat se z komplexu čínských chrámů a paláců ještě před svítáním s tím, že s sebou po cestě vezmete co nejvíce hodnotných věcí. Zdá se to být na první pohled jednoduché, ale nenechte se zmást. Na každém kroku na vás může číhat nějaká past nastražená zákeřným protivníkem. Stejně tak ale vy smíte klást vlastní pasti, ovšem to vše na úkor cenností, kterých byste měli nasbírat maximum. Z toho vyplývá, že hra bude obsahovat multiplayer, a to jak přes LAN, tak Internet. V single-player hře se pokusíte osvobodit své dva kumpány, kteří byli nespravedlivě zajati a uvězněni zlým Lordem. V rámci této už tak dosti náročné mise však budete muset plnit nejrůznější úkoly zlodějského spolku proto, abyste si zajistili jejich podporu a informace.

Foo je vybavena tzv. Architectural Generator Engine (AGE), jenž funguje tak, že rovnou při vaší hře náhodně generuje levely. Každá část hry je tak unikátní a můžete ji tedy hrát pořád dokola, aniž byste okolo sebe viděli totéž, co dříve. AGE systém totiž umožňuje náhodné generování veškerého sestavení, a to jak statického, tak animovaného, také ale textur, zvuků, prostě jakýchkoliv prvků hry.
zdroj: IdolFX

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.