zavřít

Magie a draci z Dragon Empires

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Prvním pokusem Codemasters rozšířit své působení do oblasti online her, je připravovaná MMORPG Dragon Empires.

zdroj: Archiv

Jak už samotný název napovídá, bude se hra odehrávat ve fantasy světě, v němž není žádným zázrakem potkat šupinatého, oheň chrlícího draka a magie je zde na denním pořádku. Dnešní nové obrázky vás vtáhnou do právě probíhajícího souboje. Abyste si nemysleli, že jenom Vy jste tu od toho, abyste se dívali, všiměte si, že jste se nyní také stali objektem zájmu jednoho z obyvatel opravdu pěkně vypracovaného, pestrého světa fantazie. Tento svět bude rozdělen na pět impérií a celkem bude čítat 100 zemí.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Grafická podoba Dragon Empires bude výsledkem vzájemné spolupráce dvou týmů. Prvním je studio Codemasters sídlící ve Velké Británii a druhým je naopak jejich americká pobočka Oakhurst. Kalifornské studio Oakhurst má už desetiletou zkušenost s vývojem MMORPG, takže server-programimg a vzhled Dragon Empires, je z větší části v moci právě tohoto studia. "Zbytkem" se zabývají britští programátoři. Zanedlouho bude také spuštěno beta-testování hry, do něhož se budou moci zapsat zájemci z Ameriky i Evropy, více informací v tomto rozhovoru. S konečným vydáním anglické verze pak tedy můžeme počítat ve třetím čtvrtletí 2002.
zdroj: PR zdroj: Archiv

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.