zavřít

Magická alternativa v Lionheart

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po více než měsíční odmlce zde pro vás máme nové obrázky ze hry, která nejen že své hráče teleportuje do alternativní reality, ale ještě navíc o několik set let zpět do minulosti.

Tato historická RPG, v níž se nesetkáte s elfy, skřítky a dalšími fantasy postavičkami, nese název Lionheart. Ale i když se v ní představí leckteré známé postavy a události, s dějinami našeho světa bude mít jen pramálo společného. Díky vývojářským skupinám Black Isles Studios a Reflexive Entertainment tak v myšlenkách zavítáme až do roku 1192, kdy se anglický král Richard Lví Srdce vydal na dlouhou pouť, která proslula jako třetí křížová výprava. Hra jako taková vás však zanese o nějakých čtyři sta let blíže současnosti, avšak do zcela jiné reality. Tato bude totiž prostoupená magií.


nové obrázkykompletní galerie

Lionheart vypráví příběh o potomkovi krále Richarda, který se na své životní cestě setká s mnoha význačnými osobnostmi, jako Leonardo DaVinci, William Shakespeare nebo Miguel Cervantes. Titul je očekáván s napětím mj. také proto, že používá tzv. "Special system", nebo-li systém, který se proslavil ve hře Fallout. Vzhledem k tématické odlišnosti obou titulů bylo nutné systém mírně upravit, přičemž jednou z nejtěžších věcí prý bylo přidání prvků magie. S tím se koneckonců tvůrci údajně vypořádávají dodnes. A možná i to je jeden z důvodů, proč se dokončení hry poněkud opožďuje a plánované vydání odsunuje na jaro 2003. S podobným zpožděním proto lze počítat i u české verze, kterou pro nás chystá CD Projekt.
zdroj: Worthplaying

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.