zavřít

Mafia - nové obrázky a krátké video

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jedním z mnoha očekávaných titulů, které si určitě nezahrajete letos, ale nejdříve na jaře, je Mafia: The City of Lost Heaven (rozhovor).

zdroj: Archiv

Tato ambiciózní hra od brněnských Illusion Softworks se momentálně nachází v alpha-verzi, v níž zatím spousta věcí není hotova, ale přesto už dnes vypadá takřka dokonale (viz 23 nových screenshotů).

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Redaktoři BonusWebu se byli v pátek podívat na Mafii osobně a natočili několik videií, z nichž je zatím venku pouze to první (8 MB nebo 16 MB). To zachycuje pár záběrů na koktavého technika Ralfa, který připravuje hlavnímu hrdinovi vozidlo a jeho český dabing patří k těm povedeným. Bohužel, kvalita natočeného videa není zrovna nejlepší, neboť jeho autoři měli špatně nastavenou obnovovací frekvenci monitoru a tudíž budete nuceni sledovat kromě Mafie i minutu a půl nepříjemného problíkávání ;( Proto je možná lepší mrknout na některý ze starších oficiálně vydaných trailerů (1, 2, 3), v nichž ani nejsou žádné rušivé zvuky na pozadí jako ve videu z BW.
zdroj: Multiplayer.it a EuroGamer zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.