Lovecká arkáda z Česka - Deer Drive
zdroj: tisková zpráva

Lovecká arkáda z Česka - Deer Drive

19. 4. 2006 16:16 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Třímá ve vás duch lovce? Jestli ano, pak byste měli soustředit svou pozornost na nový projekt pražských vývojářů SCS Software (stojících za budgetovkami 18 Steels of Wheel, Deer Hunterem nebo enginem pro Duke Nukem Manhattan Project) s názvem Deer Drive.

Jde o arkádovou loveckou hru, spolu s níž se přesunete v pohodlí domova do divoké přírody, kde už na vás a vaši nabitou pušku nedočkavě čekají tři trofejní druhy - jelen, los a méďa grizzly. Pořídit si ji můžete přes internet z oficiálních stránek, které do budoucna slibují i existenci dema.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Deer Drive vás odmění za každou dobře mířenou střelu. Nemyslete si, že všechna ta zvířátka budou jen tupě stát a zírat na vás, dokud je nestřelíte mezi oči. Například takový grizzly má rovněž zálibu v lovu a tak po vás nekompromisně půjde, takže to nakonec bude kdo z koho. Každé stvoření ve hře jinak disponuje fyzikou "ragdoll". Herní svět, plně vybavený přirozenými zvukovými efekty, budou sužovat různé rozmary počasí. Akci má doprovázet adrenalinová muzika.
zdroj: Sector

korgull

Nejnovější články