zavřít

Lock On, White Fear, Nexagon: The Pit pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Odedávna záviděli lidé ptákům jejich schopnost vznést se do nebeských výšin a dívat se na svět tak trochu svrchu.

Dnes by naopak ptáci mohli závidět lidstvu, že dokáže své létající stroje dopravit z místa na místo rychleji, než by jeden píp a přitom to ani nemá peří. Patříte-li i vy k vyznavačům leteckých simulátorů, zejména pak těch bojových, určitě si nenechte ujít naší čerstvě rozšířenou galerii ke hře Lock On: Modern Air Combat vyvíjené studiem Eagle Dynamics, což je část společnosti The Fighter Collection. I když to dlouho vypadalo, že se titul na cestě ke svým fanouškům neopozdí, všechno je nakonec jinak. Původně plánovaný podzim tak padá a novým termínem vydání bylo ustanoveno jaro 2003. Kdyby se vám ale přeci jen hodně po Lock On stýskalo a náhodou byste měli v sobotu 23. listopadu cestu okolo Světového motocyklového muzea v Birminghamu v Anglii, můžete tam zavítat a zúčastnit se Evropské počítačové show leteckých simulátorů, kde budou představeny i další tituly tohoto žánru.

    


Lock On galerie  ||  White Fear galerie  ||  Nexagon: Teh Pit galerie

Lock On popisuje hypotetický konflikt a bude se odehrávat nad oblastí Černého moře a Krymu. Pod vámi se budou rozvíjet nejrůznější detailně propracované scenérie - rozsáhlé lány polí, výběžky hor, ale i zasněžené hřebeny horských gigantů (viz galerie), na které je toto území opravdu bohaté. Titul není zasazen do nějakého konkrétního časového úseku, přesto vám nabídne takové zbraně a zbraňové systémy, jež svět zná od poloviny 90. let, a ke kterým směřuje v blízké budoucnosti. K dispozici bude osm hratelných letounů (jeden německý, dva americké a pět ruských). Realistický dojem bude podpořen také dobře vystiženými zvukovými efekty.

Zpět na zem, avšak pro změnu do ledových pustin dalekého severu nás svými obrázky zavede hra, která dostala název White Fear. Půjde o akční adventuru určenou pro PC a PS2, vyvíjenou v dílnách Widescreen Games a vydávanou na začátku příštího roku (i zde jak vidíte došlo k jistému poodložení) společností Microids. Jak dokládá naše galerie, i když budete ve hře obklopeni ledem a sněhem, pořádně se zapotíte, neboť vás coby kmenového šamana Iru čeká spousta práce s mocnou a zlou čarodějnicí Sukko.

Nakonec se ještě podíváme na skok do budoucnosti. Konkrétně do 25. století, kdy se ve světě rozmůže zábava na způsob gladiátorských zápasů. Alespoň to tedy tvrdí jasnovidci ze Strategy First, kteří pro vás inspirováni příběhy a filmy jako Running Man (s A. Schwarzeneggerem) připravují Nexagon: The Pit, 3D akční takticko-strategickou sci-fi hru. Ani tento titul nedospěl do gold fáze v plánovaném čase, a tak si budete muset ještě pár týdnů počkat, než si se svými přáteli zařádíte v totálně zničitelném prostředí.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.