zavřít

Lionheart - Evropa ovládaná magií

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Reflexive Entertainment spolu s Black Isle Studios nyní pracují na novém fantasy RPG titulu, který využívá osvědčených vlastností trochu vylepšeného speciálního systému vývoje postaviček ze hry Fallout.

zdroj: Archiv

Lionheart, jak se bude hra jmenovat, jsme Vám poprvé představili u příležitosti jeho oznámení na výstavě E3. Dnes Vám můžeme nabídnout porci nových obrázků.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Lionheart své hráče zanese do alternativní Evropy 16. století. Ačkoli se zde setkáte s určitými historickými postavami a také místy, svět v Lionheart se bude ubírat poněkud jiným směrem než ten náš. Významnou roli v něm totiž budou hrát kouzla a magie.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.