zavřít

Larry Bond's Harpoon 4 má svou homepage

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Že je vývoj námořní simulace Harpoon 4 v plném proudu a její vydání se pomalu blíží, dokazuje i to, že včera Ubisoft zprovoznil oficiální stránky této hry a vypustil i několik nových low-res screenshotů, které si můžete prohlédnout v naší galerii.

Na homepage titulu, jehož plný název zní - Larry Bond's Harpoon 4: Modern Naval Combat Simulation, si fanouškové mohou rovněž pořídit pár wallpaperů, zapojit se do oficiálního diskusního fóra, zabrousit do doků (sekce "shipyard"), kde na ně čekají podrobně popsané exempláře ve hře se vyskytující atd.


nové obrázkykompletní galerie

Spolu s Harpoon 4 vyvíjenou studiem Ultimation Inc. se do vašich rukou dostane veškerá námořní síla světa v období 1984 - 2000. Je to více než tisícovka lodí, ponorek a letadel, ale chybět nebudou ani pozemní jednotky. Vše prý propracované do nejmenších detailů. V Harpoon 4 se zaměříte na oblast Severní Evropy, kde budete na velice podrobné mapě se svými jednotkami manévrovat, plánovat a provádět útoky na nejrůznější nepřátelská vojska. Ve hře se objeví jednotky americké armády, ale také sovětské, britské, kanadské, francouzské, německé, holandské, norské, švédské, belgické, španělské, finské, dánské a nebudou pochopitelně chybět ani polské jednotky. Těšit se můžete na rozsáhlou databázi zbraní a senzorů.

Ti zdatnější hráči si navíc budou moci vytvářet i své vlastní lodě, letadla nebo vozidla. Chybět údajně nebude ani schopný editor scénářů. Harpoon 4 je vybavena mnoha single- a multi-player misemi (head-to-head mód pro dva hráče) a také speciální "High Tide" kampaní, kterou napsal známý námořní analytik a autor best-selleru, Larry Bond. Určitě vás zajímá, kdy by se tento titul, který do celé série přinese řadu novinek včetně 3D zpracování, měl konečně objevit na pultech obchodů. Po nesčetných odloženích a velmi dlouhém vývoji byste se měli dočkat již v březnu tohoto roku.
zdroj: homepage, Gamershell

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.