zavřít

Largo Winch a muška jenom zlatá

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Možná do konce měsíce srpna, spíše ale během září, by se měla začít odvíjet neskutečná pohádka o tom, jak mladý jugoslávský sirotek, ke štěstí přišel, když byl adoptován multimiliardářem Winchem a po jeho smrti zdědil všechen jeho majetek, včetně ohromné společnosti.

Ta pohádka má název Largo Winch: Empire Under Threat a ještě než díky společnosti UbiSoft vyjde, máme pro vás balík zcela nových obrázků.


nové obrázkykompletní galerie

Když se ale řekne pohádka, zavání to často něčím idealistickým, něčím, co je plné lásky, dobrých skutků a ještě lepších konců. Jak tomu ale bude v této 3D akční adventuře? Co je vlastně štěstí? U Largo Winche to bude nejdřív muška zlatá, i když trochu přerostlá - přeci jen zdědit miliardy, to je už pořádná masařka. Teď už by to jen chtělo nějakou krásnou princeznu a mohl by být konec. Jenže Largo se s onou muškou zlatou nedostal do nevinného světa napravených pyšných princezen, objevených myších kožíšků, apod., ale spíše do intrikářského podsvětí velkých obchodů a mafií. A jeho cesta, na kterou ho ani hodná maminka nemohla vybavit napečením buchet, teprve začíná mít krutý spád.
zdroj: Worthplaying

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.