zavřít

Korzárem všech moří ve Voodoo Islands

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Majitelé PC a PS2 mohou letos v dubnu očekávat titul od německých vývojářů Spirit - Voodoo Islands.

Jak je vidět, došlo zde k jistému odložení. Tato hra rozšíří rodinu akčních adventur a přivede vás do prostředí plného pirátů, kanibalů, vyznavačů voodoo a různých dobyvatelů dosud neobjevených světů. Vy získáte roli piráta, což skýtá mnoho výhod, ale také povinností. Koneckonců, kdo někdy nepropadl kouzlu vyprávění o tajemných mapách s vyznačeným pokladem ukrytým legendárními korzáry a o chamtivcích, kteří se snažili udělat vše proto, aby takové bohatství získali... Naše galerie se může pochlubit několika novými přírůstky.


nové obrázkykompletní galerie

Hledání pokladů nebude ale jednou radostí, které vás v této hře potkají. Jako správný pirát budete také přepadávat lodě bohatých obchodníků. Být mořským lupičem však není věc jednoduchá a přináší to s sebou spoustu nepříjemností v podobě nepřátel, takže se připravte, že vám cestu zkříží nejeden protivník. A to ať z řad jiných pirátů, nebo oněch dobyvatelů plavících se pod vlajkou loďstva Jejího Veličenstva nebo hladových lidožroutů. Nejednou se stanete přímým účastníkem námořních bitek, které díky použitému 3D enginu a schopnému modelu poškození budou mít tu správnou šťávu.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.