zavřít

Konečně nějaké obrázky ze Stalkera

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

STALKER: Shadow of Chernobyl se stal terčem mnoha posměšků kvůli opakovaným odkladům.

Na ně, i vzhledem k jiným skutečnostem, tvůrci reagovali částečným mediálním blackoutem, během kterého v uplynulém třičtvrtěroce nevypustili žádné obrázky (nepočítaje kvanta screenshotů z úniku x let staré MP pre-alfy). Až nyní jich pár spatřilo světlo světa, byť stále nemají punc oficiality. Ten první (vlevo) poslali GSC GameWorld jedné ruské fanstránce coby dárek k jejím narozeninám a měl by snad reprezentovat současnou podobu hry, včetně módního bloom-efektu a HDR. Srovnat si je můžete s třemi dalšími obrázky v galerii, které jsou asi rok staré a zachycují traktor či venkovní scénu se zvířetem a vojákem v DirectX9 verzi renderovacího enginu.


Na nedávném předávání cen Gameland Award byl vývojář Oleg Yavorsky vyzpovídán fanoušky a mimojiné uvedl, že dokončení Stalkera z jejich strany cílí na září 2006, které by se prý mělo v pohodě stihnout (pokud ne, znamenalo by to automatický posun na 2007, s čímž THQ pro jistotu počítali ve finanční zprávě). Jakmile (brzy) dodělají hlavní změny a opravy požadované vydavatelem, rozjedou propagační kampaň a začnou přemýšlet o demu. Nejspíš nabídne jedinou misi a tím pádem bude moc krátké na to, aby naplno ukázalo simulaci života v celém herním světě. Tam si mimochodem zajezdíte i s Moskvičem, přičemž auta ale nebudou hráčem modifikovatelná, protože Stalker by pak byl příliš složitý (ze stejného důvodu bude co nejjednodušeji řešené i vylepšování zbraní nebo "blbuvzdorný" způsob otevírání dveří).
zdroj: fansite

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.