Joan of Arc, Cypher, Robin Hood
zdroj: Archiv

Joan of Arc, Cypher, Robin Hood

22. 7. 2003 20:20 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Kromě Johanky z Arku se ve výhradně single-playerové hře Joan of Arc, inspirované životem této středověké hrdinky, setkáte ještě s dalšími historickými postavami, jako jsou např.

Duke of Alencon, Jean de Metz, nebo samotný král Karel VII. Některé z nich budou stejně jako Johanka hratelné. Jak jsme psali již dříve, hra vzniká pod taktovkou známého vývojáře Travora Chana a bude kombinovat prvky RTS, RPG a third-person akce. Každá z hratelných postav bude mít přístup k rozličným zbraním - Johanka k mečům, Duke of Alecon k různým halapartnám, La Hire k palcátům a palicím. Naučíte se ale ovládat také luky a kuše s normálními i výbušnými šípy, anebo dokonce obléhací prostředky jako katapulty, kanóny, beranidla, ad. Do podzimu, kdy má titul vyjít, je ale daleko, a tak navštivte naší galerii, kde jsou k vidění nějaké nové ukázky.

Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv
Joan of Arc galerie  ||  Cypher galerie  ||  Robin Hood galerie

Společnost Adventure Company připravuje ve spolupráci s vývojářským studiem 258 Production na říjen tohoto roku pokračování někdejší Traitors Gate - Cypher: Code of Ruin, ze kterého vám můžeme také nabídnout pár nových screenshotů. Tento titul se bude moci pochlubit poutavým příběhem vyprávějícím o další hrozbě, která nyní sužuje Zemi. Nejde ani o chemické, ani o nukleární nebo biologické zbraně, ale o digitální virus, jehož cílem se staly veškeré komunikační systémy planety. Hlavní postava, Raven, má za úkol jej najít, zkopírovat a pak zničit laboratoř, ve které se zrádný vir nachází.

Letos na podzim bychom se měli také dočkat projektu společnosti Cinemaware - Robin Hood: Defender of the Crown. Jde o remake klasické hry z Amigy a těšit se na něj mohou jak majitelé PC, tak i ti, co vlastní PS2. Znáte-li příběh o chrabrém hrdinovi, který bohatým bral a chudým dával, pak asi máte představu, co můžete ve hře čekat - akce, napětí, romance i velká dobrodružství. Stejně tak asi tušíte, s jakými postavičkami vás Robin Hood seznámí. Titul má být směsí RPG, strategie a akce.
zdroj: Avault, TTG

korgull

Nejnovější články