zavřít

Ještě pár obrázků z World War III

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Do vydání strategie World War III: Black Gold již mnoho času nezbývá, a tak vám přinášíme možná poslední nové obrázky ze hry.

Ostatně vy sami si můžete tuto velmi zajímavou strategii zkusit díky nedávno vydanému demu.


Ocitnete se v blíže nespecifikované budoucnosti, kdy vrcholí politická krize, masové demonstrace jsou na denním pořádku a navíc je na pořadu tajná schůze organizace Central Geological UN Commission. Ta konstatuje, že zásoby ropy ve světě vystačí maximálně na 10 let a pak bude následovat neodvratitelný kolaps světové ekonomiky. A výsledek? Vypukne třetí světová válka.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.