zavřít

Jedi Knight II přijde už za pár dnů

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

S blížícím se vydáním očekávané first-person akce Jedi Knight II: Jedi Outcast roste napětí nejen v řadách maniaků do Star Wars, ale také mezi pamětníky, kteří i po letech rádi vzpomínají na chvilky strávené s prvním dílem Dark Forces.

Ten přinesl do tohoto žánru řadu osvěžujících prvků jako zajímavé vícepatrové úrovně nebo třeba naskriptované průlety vesmírných lodí v některých misích. Každý, kdo se alespoň trochu orientuje v oboru, také ví, že Raven Software je nyní bezkonkurenčně nejzkušenější firma zabývající se přípravou her na licencovaných enginech od id Software - specializují se na to ostatně už od prvního dílu Quake. To vše dohromady dává velké naděje, že z Jedi Knight II vznikne opravdu špičková hra, která po dlouhých měsících kralování stříleček z druhé světové války (Wolfenstein, Medal of Honor) přenese dění úplně někam jinam - do sci-fi prostředí, v němž můžou designéři více propustit uzdu své fantazii.


další nové obrázky

A jelikož Jedi Knight II: Jedi Outcast je již hotov a vyjde nejpozději do týdne, mám tu čest představit Vám pravděpodobně poslední sadu patnácti nových obrázků z této hry, které jako vždy stojí za shlédnutí. Nestačí-li Vám obyčejné screenshoty, možná vezmete zavděk obrázky pohyblivými, které se v našem archivu nachází hned tři - trailer, trailer 2 a nejdelší gameplay video.
zdroj: PR

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.