Máte námět či připomínku? Napište nám
Inuits - legendy a příběhy  z dalekého severu
zdroj: Archiv
Obrázky

Inuits - legendy a příběhy z dalekého severu

13. 7. 2003 12:12 | autor: Redakce Games.cz |

Společnost Widescreen Games stále ještě vyvíjí ve spolupráci s Wanadoo hru, která vás přenese do světa dalekého severu, kde místní obyvatelé stále ještě věří na kouzla.

Mají k tomu však velmi vážný důvod, magie v těchto místech totiž není pouhou iluzí, ale dosti váženým prostředkem schopným pomoci, ale hlavně i ublížit. Hra se jmenuje Inuits, dříve jsme o ní slyšeli jako o White Fear, a vypráví o mladém šamanovi Iruovi, který se s tím, co umí, pokusí postavit zlé čarodějnici Sukko. Osud ho povede do různých míst zamrzlých oblastí, kde se vše zdá být tak trochu neskutečné...

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Inuits má být akční adventurou s řadou různých logických hádanek. Uplatní se v ní vedle kouzel i klasické zbraně. Hrdina navíc bude schopen své dovednosti ještě dále rozvíjet tím, že postupně nasbírá různé předměty nebo určité suroviny. Hra je pojata z pohledu třetí osoby a má být vybavena třemi herními módy - normal, magician, warrior. Během svých dobrodružství náš hrdina pozná spoustu různých tvorů. Z těch přátelských to budou např. létající velryby nebo mořské hvězdice a z těch nepřátelských to budou např. trollové, goblini a další (celkem 21 typů). Inspirací pro tuto hru tvůrcům byly různé inuitské, himalájské, skandinávské i keltské pohádky a legendy.
zdroj: homepage

korg

Nejnovější články