zavřít

Interiéry ze střílečky Breed podobné Halo

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Akční střílečka s názvem Breed je dalším z řady titulů, které se budou odehrávat v té budoucnosti, kde se naše planeta ocitá v bezprostřední hrozbě zničení a lidstvo již dávno cestuje pomyslnými vesmírnými dálnicemi do dalekých galaxií.

Breed je vlastně jméno jedné agresivní mimozemské rasy, se kterou se hráči na svých cestách budou potýkat. Na našich nových screenech tyto tvory sice nespatříte, ale věřte, že tam na Vás číhají.


další nové obrázky

Breed nebude typicku akční střílečkou. Její tvůrci - Brat Designs, své dílo označují spíše jako 3D akční strategii, kde budou klíčovou roli hrát různá vozidla. Rozmanitost a široký výběr dopravních prostředků je základní částí herního mechanismu. Všechna vozítka budou samozřejmě ozbrojena a hráč bude mít velikou volnost v jejich použití a bude moci plně zhodnotit jejich jedinečné vlastnosti.
zdroj: homepage

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.